ארועי פתיחת הקניון בשרון – חלק 2

אמריקן אפרל מתאימה לבנות צעירות ובעלי הקניון מקווים שכאלו יגיעו בשפע לקנות ולהתחדש בבגדים המיוחדים של הרשת, במחירים שווים לכל כיס. בקניון איפה יהיו עשרות חנויות בגדים ונעליים, הלבשה תחתונה ובית מרקחת, קונדיטוריות ומסעדות ולא נפקד גם מקומם של הסוחרים הקטנים מהשרון. בקומת המרתף צפוי להתרחש שוק איכרים שיפעל באופן קבוע ויספק במה לגידלים ומוצרי מזון שונים של איכרים וחקלאים אחרים מאזור השרון. אם השוק יהיה הצלחה, לא מן הנמנע שאנשים מתל אביב ומן הצפון יבואו לקנות את המרכולת הטרייה, הישר מן השדה.

ומה עוד הולך להיות בארוע הפתיחה ? חלוקת דוגמאות קוסמטיקה, בלונים והצגות לילדים, דוכני מזון יחודיים, כל חנות תנסה לחלק לקהל העצום שיבוא מתנות או חומרי קריאה רלוונטים ולמנף את החשיפה בכדי ליצור קהילה שמכירה ויודעת בדבר פעילות החנות. רשת LAKA תציע צביעת הצפורניים של הבנות הצעירות. קצת לק צבעוני לקישוט ובטוח שכולם יהיו מבסוטיות עם קצת תשומת לב, השקעה וטיפוח.

בקיצור, הכל מוכן ומזומן. היזמים והבעלים נרגשים באופן מיוחד. עבורם, קניון באזור חלש יחסית זו סכנה לא קטנה, אבל גם הזדמנות גדולה. את הקרקע קיבלו מן המדינה ללא תמורה ולכן הסיכון הוא מחושב. יחד עם זאת, אם לא יגיעו מידי יום מבקרים וקונים מכל הסביבה, גם במתנה הנפלאה תרד לטמיון. בנתיים, מאחלים ומייחלים להצלחה גדולה.

, http://www.net-print.co.il/pl_products~4~1.htm

ארועים, חגים ומוזיקה- המהות האמיתית

מאורעות משמחים זה תמיד בבת עיני כולם. כולם אוהבים לחגוג וכולם רוצים כמה שיותר סיבות להיות מעורבים בשמחות מדרגה ראשונה. אמנם, ככל שהמעגלים מתרחבים ולמעשה מתרחקים מהתא המשפחתי הקרוב ביותר, רמת השמחה קצת פוחתת ושוכחת, אבל במהות אין ספק שאנחנו מתרגשים כשיש שמחה ומייחלים לה מכל לבנו. חתונות, בר מצוות, בת מצוות, חינה, בריתות והשקות שונות ומשונות מהוות סיבה למסיבה וסיבה ממשית להפגיש את כל בני המשחה והחברים מכל קצוות הארץ ולפעמים אפילו מכל קצוות עולם. באים מבלים, אוכלים היטב ושותים מחליפים חוויות ומתעדכנים ובעיקר, חולקים כבוד לערב אחד למי שצריך ולמי שמגיע באותו ערב.

ככלל ניתן לומר שהמשפחות הישראליות במיוחד אוהבות מאד ארועים ונכונות באחוזים גבוהים מאד להתכנס ולחבור יחדיו על מנת לחוש משפחתיות וקרבה. למשפחתיות הישראלית אין ככל הנראה אח ורע בנוף התרבויות העולמי. לא בהכרח מדובר על ערבות הדדית ברמה הגבוהה ביותר, גם את זה הציבור הישראלי והמשפחתיות הישראלית מייצגים בצורה מכובדת ומעמידים רף מייצג ברמה נאותה למדי, אלא מדובר על פולקלור ומורשתשיודעים לבוא לידי ביטוי במשפחתיות הישראלית ולהקרין על הדורות הבאים משהו שיגרום גם להם לרצות ולממש את אותה המסורת ואותה האוווירה בשנים הבאות, כשהם יהיו נושאי הלפיד במשפחה.
די לראות מה קורה סביב חגי ישראל בכלל וכמובן ערב ראש השנה וליל הסדר בפרט.

, http://www.advertising-products.co.il/