ארועי פתיחת הקניון בשרון – חלק 2

אמריקן אפרל מתאימה לבנות צעירות ובעלי הקניון מקווים שכאלו יגיעו בשפע לקנות ולהתחדש בבגדים המיוחדים של הרשת, במחירים שווים לכל כיס. בקניון איפה יהיו עשרות חנויות בגדים ונעליים, הלבשה תחתונה ובית מרקחת, קונדיטוריות ומסעדות ולא נפקד גם מקומם של הסוחרים הקטנים מהשרון. בקומת המרתף צפוי להתרחש שוק איכרים שיפעל באופן קבוע ויספק במה לגידלים ומוצרי מזון שונים של איכרים וחקלאים אחרים מאזור השרון. אם השוק יהיה הצלחה, לא מן הנמנע שאנשים מתל אביב ומן הצפון יבואו לקנות את המרכולת הטרייה, הישר מן השדה.

ומה עוד הולך להיות בארוע הפתיחה ? חלוקת דוגמאות קוסמטיקה, בלונים והצגות לילדים, דוכני מזון יחודיים, כל חנות תנסה לחלק לקהל העצום שיבוא מתנות או חומרי קריאה רלוונטים ולמנף את החשיפה בכדי ליצור קהילה שמכירה ויודעת בדבר פעילות החנות. רשת LAKA תציע צביעת הצפורניים של הבנות הצעירות. קצת לק צבעוני לקישוט ובטוח שכולם יהיו מבסוטיות עם קצת תשומת לב, השקעה וטיפוח.

בקיצור, הכל מוכן ומזומן. היזמים והבעלים נרגשים באופן מיוחד. עבורם, קניון באזור חלש יחסית זו סכנה לא קטנה, אבל גם הזדמנות גדולה. את הקרקע קיבלו מן המדינה ללא תמורה ולכן הסיכון הוא מחושב. יחד עם זאת, אם לא יגיעו מידי יום מבקרים וקונים מכל הסביבה, גם במתנה הנפלאה תרד לטמיון. בנתיים, מאחלים ומייחלים להצלחה גדולה.

, http://www.net-print.co.il/pl_products~4~1.htm